12 ay önce
12 ay önce

Alimoğlu Baklava Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alimoğlu Baklava Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri memnuniyetine ve onların damak tadına oldukça önem veren Alimoğlu baklavaları her zaman onların fikirlerine önem vermektedir. Günlük olarak üretilmekte olan baklavalarımızda glikoz kullanılmamaktadır. Şeker ve doğal tatlandırıcılar ile sağlıklı ürünleri kişilere sunmaktadır. Ürünler steril ortamda korunmakta, nakliyeleri ve dağıtımları seri bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle bayatlamadan kişilere sunulması hedeflenmektedir. Kuru pastalarımız farklı olarak üretilmektedir. Tatlı ya da tuzluyu tercih etmek onların zevkine kalmış bir durumdur. Özel günlerinizde ve doğum günlerinizde yaş pastanızı bizden alabilirsiniz. Herkesin damak tadına uygun olan yaş pastalar günlük olarak imalathanelerde üretilmektedir. Her türlü konuda 0 232 461 37 21 ya da 0 535 205 89 68 numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Alimoğlu Baklava Şikayet Hattı

Bütün ürünlerimiz tazeliğini kaybetmeden müşteri ile buluşmaktadır. Ama yine de hoşnut olmadığınız durumlarla karşılaşırsanız bizlere bunları bildirmenizi isteriz. Bizim tarafımızdan ortaya çıkan yanlışlar ve hatalar en kısa zamanda giderilecektir. Bunun için size en yakın olan şubemize gidebilir ya da İzmir ana şubemizi arayabilirsiniz. Sizlerden gelen bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Alimoğlu Baklava müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Alimoğlu Baklava şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0542 648 87 03

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Alimoğlu Baklava çağrı merkezi numarasına 0542 648 87 03 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon Numarası : 0542 648 87 03

Mail Adresi :  bilgi@alimoglubaklavalari.com

 

Paylaşın