Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
11 ay önce
11 ay önce

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon, dünyanın en büyük e-ticaret sitesidir ve dünyanın en değerli beş şirketi arasında yer alır. 1994 yılında kurulan Amazon, günümüzde farklı alanlarda da etkinliğini sürdürmektedir. Kullanıcılar, Amazon’da müşteri olarak alışveriş yapabilir veya birkaç adımı tamamladıktan sonra satıcı olarak ürünlerini dünyanın farklı noktalarında satabilir. Müşteri memnuniyetine önem veren Amazon, bu özelliği sayesinde milyonlarca üye sayısına ulaşmayı başarmıştır. Amazon müşteri hizmetleri 0850 390 21 53 numarası ile görüşerek ürün, hesap, ödeme, kargo vb. konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda Amazon çağrı merkezi ile iletişime geçtiğinizde değişim ve iade konularında da yardımcı olunacaktır.

Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Okyanusya’da hizmet veren Amazon, Türkiye pazarına 2018 yılında girmiştir. Ancak etkili bir hale gelmesi 2020 yılını bulmuştur. İçeriğimizin devamında Amazon müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanalları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Amazon hakkında en çok merak edilen soruları da en alt kısımda cevaplandırdık.

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telefon Numarası 0850 390 21 53
Çalışma Saatleri Pazartesi – Pazar 09:00 – 20:00
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlantı kurabilirsiniz.

Amazon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Amazon’da eviniz, ofisiniz, arabanız, bahçeniz kısacası her ihtiyacınız için aradığınız ürünleri bulabilirsiniz. Logosunun altında yer alan ok işareti de “A’dan Z’ye Her Şey’ anlamına geliyor. Amazon müşteri hizmetleri konusundan sonra en çok merak edilen soruları aşağıda inceleyebilirsiniz. Dilerseniz, siz de Amazon hakkında görüşlerinizi paylaşabilir ve binlerce kişiye yardımcı olabilirsiniz!

Amazon Sahibi Kim?

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıAmazon’un sahibi Jeff Bezos’dur ve dünyanın en zengin kişisidir. Yatırımcı, girişimci, medya sahibi, sanayici vb. unvanlarla anılan Jeff Bezos, Amazon’u 1994 yılında kurmuştur. Kitap satışıyla başlattığı Amazon, günümüzde en değerli ve en büyük şirketlerden biri olmuştur. Serveti 210 milyar dolardır.

 

Amazon’a Nasıl Ulaşabilirim?

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıSipariş, satış ortaklığı, ödeme, adres, kargo vb. konularda Amazon müşteri hizmetleri 0850 390 21 53 numarası ile görüşebilirsiniz. Aynı zamanda hesabınıza giriş yaptığınızda iletişim formunu doldurarak da Amazon’a ulaşmanız mümkündür. Sosyal medya platformlarını kullanıyorsanız Facebook, Instagram, Twitter vb. uygulamalar aracılığıyla da Amazon ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Amazon’da En Çok Ne Satılıyor?

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Paylaşın