12 ay önce
12 ay önce

Aslı Börek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aslı Börek Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de birçok şubeye sahip olmaktan ve bu ulaşım ağını daha da geliştirmekten büyük mutluluk duyan Aslı Börek her geçen gün daha da büyümektedir. İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Mersin, İzmit, Konya, Bolu ve daha birçok ilde 80’den fazla şubesi bulunmaktadır. Size yakın bir bölgede şubeye sahipseniz bu muhteşem lezzetlerden tatmalısınız. El değmeden hazırlanmış olan ürünlerimiz oldukça hijyenik ve sağlıklıdır. Evinize sipariş vermek için asliborek.com.tr adresine giriş yaparak üye olabilirsiniz. Siparişlerinizi de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca istek, dilek ve taleplerinizi de söyleyebilirsiniz. 0 850 321 41 41 numaralı çağrı merkezlerimiz sizler için oluşturulmuştur. Ayrıca watsapp numaramız olan 0 530 520 88 28 arayabilir, bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aslı Börek müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aslı Börek Şikayet Hattı

Üretmiş olduğumuz günlük ve taze ürünlerimiz kişilerin damak tatlarına göre farklılaşmaktadır. İçlerinden seçim yaparken o an canınızın istediğine göre hareket edebilirsiniz. Almış olduğunuz ürünlerde hoşnut kalmadığınız durumlar, kargoda gecikme ya da lezzetteki şikayetleri tarafımıza bildirebilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aslı Börek müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aslı Börek şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aslı Börek Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 321 41 41

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aslı Börek çağrı merkezi numarasına 0850 321 41 41 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim ve İrtibat Hattı : 0850 321 41 41

Whatsapp İletişim Numarası : 0530 520 88 28

 

Paylaşın