12 ay önce
12 ay önce

Bir Günde Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bir Günde Kargo Direk Bağlanma

Yaptığınız siparişin seçenekleri de bulunmaktadır. Acil olan durumlarda yapmanız gereken, Bir Günde Kargo direkt bağlanma hizmeti olacaktır. Sorununuzu acilen çözüme kavuşturabilmek adına, oldukça iyi düşünülmüş bir durumdur. Direkt bağlandığınızda yaşadığınız sıkıntıyı anında çözüme kavuşturabilir ya da siparişiniz hakkında merak ettiğiniz her şeyi direkt olarak öğrenebilirsiniz. Kargo hizmetine yeni bir soluk getiren firma, müşterilerin ihtiyaçlarını oldukça kısa bir sürede gidermeye, kararlı gibi durmakta.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bir Günde Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Bir Günde Kargo Şikayet Hattı

Bir Günde Kargo firmasının hizmetinden yararlandıktan sonra hizmetten almış olduğunuz tecrübeyi aktarmanız için şikayet hattı oluşturulmuştur. Firmaya fayda sağlamak adına, yaşamış olduğunuz olumlu veya olumsuz durumları şirkete bildirerek yaşanacak olan sorunların önüne geçmiş olursunuz. Siparişi verme, siparişin onaylanması, siparişin yola çıkması veya müşteri hizmetleri ile yaşayacağınız herhangi bir durumu hiç çekinmeden şikayet hattına bildirebilirsiniz. Bu sayede yaşanmış olan sıkıntıyı en kalıcı yoldan çözüme kavuşturmuş olursunuz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bir Günde Kargo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bir Günde Kargo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bir Günde Kargo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 270 4 744

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bir Günde Kargo çağrı merkezi numarasına 0212 270 4 744 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta Adresi : info@birgundekargo.com

Çağrı Merkezi İletişim ve İrtibat Hattı : +90 212 270 4 744

 

Paylaşın