BluTV Müşteri hizmetleri Telefon Numarası
10 ay önce
10 ay önce

BluTV Müşteri hizmetleri Telefon Numarası

BluTV Müşteri hizmetleri Telefon Numarası

BluTV, istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda dizi, film, belgesel vb. programları izlemenizi sağlayan bir dijital yayın platformudur. İçerisinde yerli ve yabancı pek çok yapımı barındıran BluTV yaklaşık dört milyon üye sayısına sahiptir. Aynı zamanda dünyaca ünlü dizi filmlere ek olarak kendi yapımları olan programları da bulunuyor. İçerikler telefon, tablet, bilgisayar, televizyon vb. cihazlardan ücretli olarak izlenebilir. BluTV müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 210 52 58 ile görüşerek üyelik hakkında detaylı bilgi alabilir veya sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca BluTV çağrı merkezi ile iletişime geçerek üyelik ücreti, yanlış ödeme, hesap sorunları vb. konularda da çözüm bulmanız mümkündür.

Netflix Türkiye’ye oranla daha fazla üye sayısına sahip olan BluTV, yerli bir platform. 2015 yılında kurulan BluTV, yurtiçi ve yurtdışı izleyicilere farklı türlerde yüzlerce içerik sunuyor. İçeriğimizin devamını inceleyerek BluTV müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanallarına göz atabilirsiniz. Aynı zamanda en alt kısımda BluTV hakkında en çok merak edilen soruları cevaplandırdık.

Blu TV Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 0850 210 52 58
Çalışma Saatleri Pazartesi – Pazar 09:00 – 22:00
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

BluTV İletişim

BluTV Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

BluTV hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için BluTV müşteri hizmetleri başta olmak üzere en çok merak edilen soruları cevaplandırdık! Yorumlarda BluTV ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşarak birçok kişiye yardımcı olabilirsiniz.

BluTV Nedir? Nasıl Kullanılır?

BluTV Müşteri hizmetleri Telefon NumarasıTürkiye’nin yerel ilk dijital yayın platformu BluTV ile TV kanallarının canlı yayınlarını takip edebilir veya dünyaca ünlü diiz/film/belgeselleri izleyebilirsiniz. BluTV’yi kullanmak için web sitesinden ya da mobil uygulamasından üye olmanız gerekiyor.

 

Paylaşın