BTK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
11 ay önce
11 ay önce

BTK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BTK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 

BTK Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 120
Çalışma Saatleri BTK çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

BTK İletişim

BTK Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

BTK hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıda BTK ile ilgili en önemli soruları sizin için cevaplandırdık! Siz de yorumlarda BTK ile ilgili görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz. Aynı zamanda şikayet ve taleplerinizi BTK çağrı merkezi ile görüşerek ifade edebilirsiniz.

İnternet, telekomünikasyon vb. şikayetlerinizi online veya telefon yoluyla BTK’ya bildirebilirsiniz. BTK iletişim numarası 120‘yi arayarak IMEI, hat sorgulama, borç öğrenme, sosyal medya şikayeti vb. konularda talebinizi bildirebilirsiniz. Şikayetinizi online yapmak için buraya tıklayın.

E-Devlet’ten BTK Şikayeti Nasıl Yapılır?

BTK çağrı merkezi 120 ile veya E-Devlet ‘Tüketici Şikayet Bildirim Sistemi’ ile şikayetinizi belirtebilirsiniz. E-Devlet sitesine giriş yaptıktan sonra arama kısmına ‘Tüketici Şikayet Bildirim Sistemi’ yazın, çıkan sayfadan şikayetinizi yazabilirsiniz. İlgili sayfaya ulaşmak için tıklayın.

BTK Akademi Nedir? Ne İşe Yarar?

BTK Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıBTK IMEI Sorgulama, en çok kullanılan hizmetler arasında bulunuyor. Telefonun kayıp/çalıntı olup olmadığı veya ithal yollardan elde edilip edilmediği gibi konular IMEI sorgulama ile görülebiliyor. BTK Imei sorgulama E-devlet üzerinden gerçekleştiriliyor. İlgili sayfaya ulaşmak için tıklayın.

 

Paylaşın