12 ay önce
12 ay önce

Cha Chaa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cha Chaa Müşteri Hizmetleri Numarası

Cha Chaa  Nike, Crocs, Adidas, Birkenstock, Jibbitz, Crocs Kids markalarının çok özel tasarım ayakkabı ve terliklerini kredi kartlarına vade farksız 3 taksit ile alma olanağı da sunuyor. Ki bu da kişiler için başlı başına bir avantaj teşkil ediyor. Konforundan, tarzından, şıklığından ödün vermeyen kişilerin ilk tercihi olan firmadan ürün almadan önce iletişime geçmek isterseniz  müşteri hizmetleri için 0224 452 13 50 numarasını aramanız yeterlidir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Cha Chaa müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Cha Chaa Şikayet Hattı

Ürün aldınız beğenmediğiniz ya da ayağınıza küçük geldi, ortada bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsunuz o zaman  firmanın yukarıda belirtilen müşteri hizmetleri numarasını arayıp Cha Chaa şikayet hattı yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Firma iade ve değişim noktasında son derece kolay çözümler sunar. Her türlü kolaylığı gösterir. Şikayet hattında yer alan kişiler sizin sorununuzu dinler ve tamamen size özel çözümleri hiç zaman kaybetmeden üretirler.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cha Chaa müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Cha Chaa şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Cha Chaa Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0532 725 21 89

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Cha Chaa çağrı merkezi numarasına 0532 725 21 89 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Atatürk Mah. 2.Bahar Sok. No:4/A Dükkan:1 K.Çekmece / İSTANBUL

İrtibat No : 0532 725 21 89

E Posta İletişim Adresi : info@cha-chaa.com

 

Paylaşın