Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2001 yılında Mars Cinema Group tarafından kurulan Cinemaximum, Türkiye’deki en büyük sinema salonu işletmecisidir. Aynı zamanda Türkiye’ye ilk defa IMAX ve 4D gibi sinema teknolojilerini getirmiştir. 36 şehirde 97 sinema işletmesi ve yaklaşık bin salonuyla hizmet veren Cinemaximum, yerli ve yabancı pek çok filmi yayınlamaktadır. Vizyonda aşk, komedi, gerilim, bilim kurgu, animasyon vb. birçok film türü bulunuyor. Film çeşidinin fazla olması ve en çok ziyaret edilen AVM’lerde Cinemaximum’un bulunması ise şirketin kısa sürede büyümesine yardımcı olmuştur. Bununla birlikte Cinemaximum müşterileri bilet ve yiyecek fiyatlarının yüksek olmasından şikayetçidir.

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0850 220 09 67 nbilet rezervasyonu, bilet iptali, vizyondaki filmler, salon şikayetleri vb. konularda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda en yakın sinema salonu, seans saatleri vb. konular için de Cinemaximum müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Cinemaximum çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanalları yer almaktadır. Aynı zamanda en alt kısımda Cinemaximum bilet rezervasyonu, şikayet, en yakın sinema salonu vb. konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cinemaximum Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 0850 220 09 67
Çalışma Saatleri Pazartesi – Perşembe 08:45 – 23:45
Cuma – Cumartesi Pazar: 08:45 – 01:15
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Cinemaximum İletişim

Cinemaximum Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cinemaximum ile ilgili en önemli konulara göz atmak ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları özenle araştırdık ve yanıtladık! Yorumlarda Cinemaximum ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşabilir veya merak ettiğiniz soruları yazabilirsiniz!

Cinemaximum Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıFilm ve AVM seçimi, tam veya öğrenci bileti seçimleri Cinemaximum bilet fiyatları konusunda belirleyici unsurdur. Örneğin, İstanbul’daki Cinemaximum bilet fiyatları diğer şehirlere göre daha yüksek olabilir. Cinemaximum bilet fiyatları ortalaması tam bilet için 27 TL, öğrenci bileti için 22 TL’dir.

Cinemaximum Hangi Gün İndirimli?

Her hafta çarşamba günleri Cinemaximum indirimlidir. Çarşamba günleri Cinemaximum’da bilet fiyatları tam bilet için ortalama 20 TL iken öğrenci biletleri ortalama 15 TL’dir. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Cinemaximum Bilet Nasıl Alınır?

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıVizyondan beğendiğiniz filmin biletini Cinemaximum gişelerinden veya online E-bilet üzerinden satın alabilirsiniz.

Cinemaximum Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Cinamaximum biletinizi gişeden satın aldıysanız seansın başlamasına 1 saat süre kalana kadar bilet iptali gerçekleştirebilirsiniz. Biletinizi online satın aldıysanız yine seansın başlamasına 1 saat süre kalana kadar online bilet iptali yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

CGV Cinemaximum Nedir?

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıCinemaximum’un yeni sistemi CGV ile harcadığınız paraların %3 ve daha fazlasını geri alabilirsiniz. CGV’yi kullanmak için Cinemaximum’a üye olmanız gerekiyor. Topladığınız paraları ise sinema bileti veya mısır &içecek için kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinin. Veya Cinemaximum müşteri hizmetleri numarası 0850 220 09 67 ile görüşerek CGV üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

CGV Cinemaximum Ücretli Mi?

Hayır, CGV Cinemaximum üyeliği ücretsizdir ve sizden herhangi bir bedel istenmez. Bu üyelik sayesinde harcadığınız bilet ve yiyecek paralarının bir kısmını kazanabilirsiniz.

Cinemaximum Yaş Sınırı Kaç?

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıFilmlerin yaş sınırı Kültür Ve Turizm Bakanlığı tarafından belirleniyor. Genel izleyici olarak belirlenen sınırlamalarda ise Cinemaximum 4 yaş üstünü kabul etmektedir. 4D sinema salonlarında ise yaş fark etmeksizin 100 cm altındaki çocuklar giremiyor.

Cinemaximum Yataklı Sinema Nerede?

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasıİzleyicilerine konforlu bir seyir sunan Cinemaximum yataklı sinema keyfi de sağlıyor. Cinemaximum yataklı sinema Atakule ve İstinye’de bulunuyor. Diğer ayrıntılar için tıklayın.

Cinemaximum Mısır Fiyatları Ne Kadar?

Cinemaximum mısır fiyatları 20 TL’den başlamaktadır. Büyük boy kova mısır fiyatları ise 40 TL’ye kadar yükselebilir. Aynı zamanda mısır &içecek kampanyalarından faydalanılabiliyor. Cinemaximum Büyük Boy Menü 10 TL fırsatından yararlanmak için tıklayın.

 

Paylaşın