Çorlu Belediyesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 

Çorlu Belediyesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çorlu Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çorlu Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Çorlu Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çorlu Belediyesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası  

Hareketli bir sosyal hayatın varlığı ve endüstriyel anlamda pek çok iş kolunun da ekonomiye katkı sağlayarak hayatı devam ettirmesiyle belediyemiz, batılı yüzünü kaybetmeden bugüne gelmiş durumdadır. Sanayinin gelişmişliği burada kesinlikle doğadan kopma anlamına gelmemiş, endüstriyel üretim yoğunluğuyla paralel olarak parklar, bahçeler ve hayvanlarla iç içe bir yaşam da kesinlikle ihmal edilmemiştir. Hızla nüfus artışının görüldüğü belediyelerden biri olarak, kent silüetine uygun bir görselliğe sahiptir. Estetik açıdan park ve yolların modern bir çizgide, bu silüete uygun şekilde dizayn edilmesi de fark yaratan bir hizmet olmaktadır. Yeni yaşam alanlarının da hızla inşa edilmesi de gelişmekte olan bölgenin daha da dikkat çekmesini sağlamaktadır. Ülke ekonomisine güçlü üretimiyle katkı sağlayan belediyenin büyüme göstergelerinden biri olarak, ilçenin fiziki ihtiyacının karşılanması için tesisler kurulmuştur.

Belediye yetkililerine ulaşmak istenildiğinde de soru, görüş ve şikayetlerin sunabileceği iletişim kanalları mevcuttur. 444 99 59 çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışıp, istenilen her konuda yönlendirme yapmaktadır.

Çorlu Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 99 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çorlu Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası  

Doğanın yanı sıra sporu da önemseyen ve her yaştaki insanın faydalanması için spor alanlarını da genişletmekten geri durmayan belediyemiz fitness alanlarıyla çocukların oyun gruplarında eğlenmesini sağlarken, yetişkinlerin de spor yapabilme imkanı için çalışmaktadır. Yürüyüş yolları, tenis kortları ve daha fazlasıyla bu anlamda halkın sağlığı için tüm imkanlarını ortaya koymuştur. Doğal parkının genişliğiyle, sosyal hayata çok önem veren belediye olduğunu kanıtlamaktadır. Oyun alanlarıyla çocukların oyun oynama imkanını da genişletmektedir. Belediyemiz için sporun yanında sanatın da önemi tartışılmaz olduğundan, konser alanı ve tiyatro sahnesiyle yaşamın her anını doldurmayı ve ruhu doyurmayı amaçlamaktadır. Kültür merkeziyle gelişimini hızla devam ettirmektedir.

Çorlu Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 99 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

 

Paylaşın