12 ay önce
12 ay önce

Dilan Polat Güzellik Salonu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dilan Polat Güzellik Salonu Müşteri Hizmetleri Numarası

Dilan Polat Güzellik Salonu birçok cihazla profesyonel bir şekilde güzellik hizmetlerini kişilere sunmaktadır. Bazı hizmetler tek seans olarak yapılırken bazılarına da düzenli gidilmesi gerekir. Özellikle bölgesel incelme, selülit, leke ve akne tedavileri güzellik uzmanlarının belirlediği seans sayısında yapılarak müşterilerinin hem düzgün bir cilt yapısına sahip olması hem de sağlığa uygun cihazlarla tedavinin sonlanması hedeflenir. Bünyesinde çalışan çok sayıda deneyimli personelle işlerini büyük bir titizlikle yapmaktadırlar. Firmanın kendine ait müşteri hizmetleri de bulunmaktadır. Böylelikle kaliteli bir hizmeti onlara sunmaktadır. 0 542 783 58 68 watsapp numarası ile iletişim kurarak randevu alabilir, aklınızdaki soruları sorabilir, istek ve dileklerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Dilan Polat Güzellik Salonu müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dilan Polat Güzellik Salonu Şikayet Hattı

Dilan Polat Güzellik Salonu müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Onların şikayetleri ve istekleri her zaman değerlendirilmeye alınılarak kaliteli bir hizmet sunulmaya çalışılmaktadır. Şubelerle ilgili sıkıntılar, işlemler ya da çalışanlarla ilgili sıkıntılı durumları müşteri temsilcilerine ileterek çözüm getirilmesini talep edebilirsiniz. Yapılan şikayetler değerlendirilerek giderilmeye çalışılacaktır. Neticede mutlu müşteriler için bu önemli bir kavramdır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dilan Polat Güzellik Salonu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dilan Polat Güzellik Salonu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dilan Polat Güzellik Salonu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0533 501 14 48

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dilan Polat Güzellik Salonu çağrı merkezi numarasına 0533 501 14 48 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-mail iletişim adresi : atasehir@dilanpolat.com.tr

Telefon numarası : +90 533 501 14 48

Adres : Küçükbakkalköy mahallesi Rüya sokak No:9 Ataşehir İstanbul, Türkiye

 

Paylaşın