Fuska Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 

Fuska çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fuska müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fuska şikayet hattına erişebilirsiniz. Fuska müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fuska Çağrı Merkezi Numarası

Genellikle müşteri hizmetleri numarasının aranması maile oranla daha çok tercih edilir. Bunun sebebi kullanıcıların, müşteri hizmetleri ile daha kısa ve kesin bir çözüme ulaşacağını düşünmesidir. Ancak bu böyle olmayabilir. Kimi zaman mail ile iletişim firmalar için daha profesyonel bir çözüm yoludur. Bundan dolayı firmalar mailleri daha sık kontrol eder.

Fuska çağrı merkezi numarası 0850 455 55 54 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fuska Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan bu marka, kalite ve gıda güvenliğine dikkat ediyor. Web sitesine bakıldığında birden fazla hijyen sertifikası bulunduğu görülür. Bu da markanın en önemli özelliklerindendir. Markayı diğer markalardan ayıran bu özelliği sayesinde tercih edilme oranı gün geçtikçe artar. Bu da markanın bünyesinde bulunan iletişim araçlarının çoğalmasını sebep olur.

Yalnızca su değil; gazoz ve limonata da üreten marka, bu ürünlerinin satışını çeşitli yerlere yapmaktadır. Bünyesinde barındırdığı birçok bayisi ile ürünlerinin her çeşidini müşterilerine sunan fuska, ulusal pazarda olduğu kadar global pazarda da rağbet görüyor. Milyonlarca müşterisi olan bu firmanın müşteri hizmetleri numarası 0850 455 5554’tür. Bu numarayı arayarak istek, dilek ya da şikayetler bildirilebilir.

 

İletişim

Şirketin Ünvanı : Fuska
Adres : Beypınar Özel Ormanı, Ahmet Mithat Efendi Çiftliği No:26 Akbaba Köyü, Beykoz, İSTANBUL
E-Posta : info@fuska.com.tr
Telefon : 0850 455 55 54

 

Paylaşın