Godiva Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 

Godiva Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Godiva müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Godiva şikayet hattına erişebilirsiniz. Godiva müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Godiva çağrı merkezi numarası 0850 201 88 71 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Godiva Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın müşteri hizmetlerine hafta içi sabah saat 09.00 ile 17.00 arasında ulaşım sağlamak mümkündür. 0850 201 88 71 numaralı telefondan bağlanan müşteriler, saygı ve kurallar çerçevesi içerisinde problemlerine çözüm bulabilir. Aynı zamanda firmanın ürünleri ile alakalı her türlü soru bu numara üzerinden cevaplanır. Firmanın müşteri hizmetleri numarası hafta sonları aktif değildir. Bu nedenle cumartesi ya da pazar günü firmaya ulaşmak isteyen kullanıcılar, hafta içini bekleyebilir ya da web sitesine göz atabilir.

Godiva Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma çağrı merkezine direkt olarak bağlanmak için telefon numarasını çevirmek ve arama nedeninize bağlı olarak yardımcı olabilecek departmanı tuşlamak yeterli olacaktır. Firmanın müşteri hizmetleri yetkilisi kullanıcıyı bire bir olarak dinler ve sorununu çözümlemek ya da bilgi vermek üzere gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirir. Telefon numarası ile hafta içi saat 09.00 – 17.00 arasında ve haftanın geri kalan bölümünde ise godiva.com.tr Bize Ulaşın kısmındaki iletişim formu aracılığı ile firmaya ulaşmak kullanıcılar için mümkündür.

İletişim formunu dolduran kullanıcılar, kendi telefon numarası ve e-mail adresi bilgilerini belirtir. Bu sayede firmanın müşteri hizmetleri yetkilileri, konu ile alakalı kullanıcı ile uygun bir vakitte iletişime geçer. Telefonda sıra beklemek istemeyen kullanıcılar, bu formu kullanabilir ve aranmayı bekleyerek firmanın çağrı merkezinden destek alabilir.

Godiva müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 201 88 71 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Paylaşın