12 ay önce
12 ay önce

Mefete Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mefete Müşteri Hizmetleri Numarası

Artık müşteri hizmetleri servisinin hemen hemen her alanda olduğu görülebilmektedir. Özellikle internete dayalı olarak hizmet vermekte olan firmalar ve kuruluşlar, müşteri hizmetleri desteği ile müşterilerine daha kapsamlı bir hizmet sunmayı vaat etmektedir. Mefete adı altında para transferi hizmeti veren bu firma da yaşanabilecek olumlu veya olumsuz durumlara karşı olarak müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey Mefete müşteri hizmetleri numarası olarak bilinen 0850 241 11 75 numaralı telefonu aramak ve yetkili biri ile iletişime geçmek olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Mefete müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Mefete Şikayet Hattı

Para transferi konusunda zorluk yaşayan veya herhangi bir problem ile karşılaşan bireyler de karşılaştıkları bu olumsuzlukları iletebilmek adına Mefete şikayet hattı seçeneğini tercih etmektedir. Tam olarak yönlendirilebilecek şikayet hattı olmamakla birlikte yararlanabileceğiniz iki seçenek vardır: e-posta adresi ve müşteri hizmetleri. Bu firmanın e-posta adresini kullanarak sorunlarınızı yetkili kişiler ile paylaşabilir ve çözüm önerilerini dinleyebilirsiniz. Aynı hizmet, müşteri hizmetlerine bağlandığınız anda da sizlere sunulacaktır. Bu iki yöntem sayesinde şikayetlerini kısa sürede değerlendirilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mefete müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mefete şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mefete Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 241 11 75

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mefete çağrı merkezi numarasına 0850 241 11 75 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İrtibat Adresi : Mustafa Kemal Mah. 2125. Sok. No: 5/5 Çankaya/Ankara

E Posta Adresi : info@mefete.com

Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0 (850) 241 11 75

 

Paylaşın