12 ay önce
12 ay önce

Nevarsatopla Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nevarsatopla Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet üzerinden sepetinize ekleyerek sipariş işlemini gerçekleştirdiğiniz ürünler eğer hazırda varsa üç iş günü dahilinde gönderim yapılarak sizlere temini sağlanmaktadır. Sipariş verilen ürünler tedarik edilemezse ya da herhangi bir sorun yaşanırsa otomatik olarak iptal edilerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar hedeflenmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Nevarsatopla müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Nevarsatopla Şikayet Hattı

Ürün şikayet formu gibi alternatifler üzerinden on iki saat gibi sürelerde dönüş sağlamayı hedefleyen site alış verişlerde güvenliği hedeflemekte ve müşterilere kısa sürede dönüşler için altyapılar geliştirilmektedir. Site üzerinden verdiğiniz siparişler çeşitli platformlardan çekilerek sizlere sunulmuş olup temin edilememe sorunlarında otomatik iptal sistemi ile sizlere sunulamayacak hizmetler mümkün olduğunca engellenmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nevarsatopla müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nevarsatopla şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nevarsatopla Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0546 712 85 83

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nevarsatopla çağrı merkezi numarasına 0546 712 85 83 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İrtibat Adresi : Çınar Mah. 5003/3 Sk. Bornova-İZMİR

Telefon: İletişim Kanalı : 05467128583

E Posta İrtibat ve İletişim Adresi : info@nevarsatopla.com

 

Paylaşın