Odeabank Müşteri hizmetleri Telefon Numarası
10 ay önce
10 ay önce

Odeabank Müşteri hizmetleri Telefon Numarası

Odeabank Müşteri hizmetleri Telefon Numarası

Odeabank Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 444 8 444
Çalışma Saatleri Odeabank çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Odeabank İletişim

Odeabank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Odeabank hakkında merak ettiğiniz sorular var mı? Sizin için Odeabank ile ilgili en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Aşağıdaki soru cevapları inceleyerek Odeabank ile ilgili en önemli konuları öğrenebilirsiniz. Yorumlarda Odeabank hakkında görüş ve önerilerinizi paylaşmayı unutmayın!

Odeabank Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Odeabank Müşteri hizmetleri Telefon NumarasıOdeabank, Lübnan merkezli bir bankadır. Sahibi Bank Audi şirketidir ve şirket dünyanın farklı ülkelerinde farklı isimlerle hizmet vermektedir.

Odeabank Güvenilir Mi?

Yatırım, kredi, kredi kartı, mevduat vb. işlemleriniz için Odeabank’ı kullanabilirsiniz. Odeabank, BDDK tarafından denetlenir ve güvenilir bankalar arasındadır.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank Müşteri hizmetleri Telefon NumarasıKredi puanınız düşük olsa dahi Odeabank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşterilerine birçok kredi kartı avantajı sunan Odeabank, çeşitli yöntemlerle başvuruları kabul ediyor. Odeabank kredi kartı başvurusu için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • Odeabank çağrı merkezi 444 8 444
  • Odeabank şubeleri
  • BANKO boşluk T.C. kimlik numarası yazarak 8444’e gönderebilirsiniz,
  • Odeabank internet bankacılığı.
    Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Nasıl Kapatılır?

Odeabank kredi kartınızı kapatmak için Odeabank iletişim merkezi 444 8 444 ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda en yakın Odeabank şubesine başvurarak da kredi kartınızı iptal etmeniz mümkündür.

Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank Müşteri hizmetleri Telefon Numarası%0.99 ile başlayan faiz oranlarıyla Odeabank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank kredi başvurusu için kullanabileceğiniz yöntemler:

  • Nakit boşluk TCKN yazarak 8444’e gönderebilir,
  • Odeabank iletişim 444 8 444 numarasını arayabilir,
  • Veya Odeabank şubeleriyle direkt kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

Odeabank Şubeleri Çalışma Saati Nedir?

Türkiye’de 50 şubeye sahip olan Odeabank, yenilikçi çözümleriyle ön plana çıkıyor. Odeabank şubeleri çalışma saatleri 09:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00 olarak belirlenmiştir. 12.00’de öğle arasına giren banka 13.00’de yeniden hizmet vermeye başlar. Aynı zamanda hafta sonu ve resmi tatillerde kapalıdır. Size en yakın Odeabank şubesini bulmak için tıklayın.

 

Paylaşın