Osmangazi Belediyesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 

Osmangazi Belediyesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Osmangazi Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Osmangazi Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Osmangazi Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Osmangazi Belediyesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gelişmiş belediyecilik hizmetlerinin öncüsü olan belediyemiz sizlere her alanda ayrıcalıklı bir hizmet sunar. Belediyemizin sunmuş olduğu bütün hizmetler uluslararası kalite standartlarına uyumlu olarak gerçekleşir. Belediyemiz hizmetlerini her geçen gün geliştirerek sizlere daha profesyonel hizmetler sunmayı hedefliyor. Osmangazi belediyesi çağrı merkezi numarası 444 16 01 telefon numarası üzerinden belediyemizle irtibata geçebilirsiniz.

Belediyemiz sizlere en profesyonel çağrı merkezi hizmetini veriyor. Belediyemiz sunmuş olduğu hizmetlerle adından sıklıkla söz ettiriyor. Hizmetlerimizi her geçen gün geliştirerek modern belediyeciliğin tek adresi konumunda yer alıyoruz. Hizmette sınır tanımayan bir kurum olarak sizlere üst düzey standartlarda hizmetler sunuyoruz. Vatandaşlarımıza sunmuş olduğumuz bütün hizmetler birinci sınıf kalite standartlarına uyumlu olarak gerçekleşir.

 

İletişim

Şirketin Ünvanı : T.C. Osmangazi Belediyesi
Adres : Santral Garaj Mh. Ulubatlı Hasan Blv. No:10 Osmangazi/ BURSA PK: 16140
E-Posta : hizmetmasasi@osmangazi.bel.tr
Başvuru Merkezi Telefon : 444 16 01
Telefon Numarası : (0224) 270 70 00
Faks Numarası : (0224) 270 70 09

 

Paylaşın