12 ay önce
12 ay önce

Otopratik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Otopratik Müşteri Hizmetleri Numarası

Söz konusu araç bakımı ve diğer işlemler olduğunda araç sahiplerinin kaliteli bir işlem aradığı görülmektedir. Araçların daha uzun ömürlü olabilmeleri ve trafiğe daha güvenli bir şekilde çıkabilmeleri için zaman zaman bakımlarının eksiksiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu sektöre dayalı hizmetler sunan firma, araçların bakımını üstlenmekle birlikte onların tüm işlemlerini yerine getirmektedir. Burada size düşen tek görev ise Otopratik müşteri hizmetleri numarası üzerinden bu firma iletişime geçmek olacaktır. Randevunuzu alarak size ayrılan günde ve saatte ilgili şubeye gidebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pegem müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Otopratik Şikayet Hattı

Otopratik şikayet hattı, bu firma ile sorun yaşayan veya yapılan işten memnun kalmayan bireylerin tercih ettiği yöntemlerden biri haline gelmiştir. Ancak belirli bir şikayet hattı bulunmayan bu firma, gelen sorunları telefon numaraları vasıtasıyla almaktadır. Buna ek olarak mail gönderebilir ve hatta size yakın olan bir şubeyi de ziyaret edebilirsiniz. Hangi iletişim yöntemini tercih ederseniz edin, konu ile ilgilenen yetkili kişiler, yaşadığınız sorunlara çözüm bulacak ve en yakın sürede sonucu tarafınıza açık bir dille ifade edecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Otopratik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Otopratik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Otopratik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Otopratik çağrı merkezi numarasına 0850 210 43 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim formu üzerinden bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

 

Paylaşın