Vakıf Katılım Müşteri hizmetleri Telefon Numarası
11 ay önce
11 ay önce

Vakıf Katılım Müşteri hizmetleri Telefon Numarası

Vakıf Katılım Müşteri hizmetleri Telefon Numarası

Vakıf Katılım, 2015 yılında kurulmuş ve 2016 yılında BDDK faaliyet izniyle hizmet vermeye başlamıştır. Vakıflar Genel Müdürlüğü, Mahmut Han-ı Evvel Bin Mustafa Han Vakfı (I. Mahmut Vakfı), Bayezi Murat Paşa Bin Abdusselam Vakfı (Murat Paşa Vakfı),  Han-ı Sani Vakfı (II. Bayezid Vakfı) ve Mahmut Han-ı Sani Bin Abdulhamit Han-Evvel Vakfı (II. Mahmut Vakfı)  tarafından kurulmuştur. ‘Faizsiz bankacılık’ sistemiyle hizmet veren Vakıf Katılım, bireysel ve ticari müşteri işlemlerini tamamlamaktadır. Vakıf Katılım müşteri hizmetleri 0850 202 1 202 numarasından 7/24 hizmet verir. Hesap açma, konut finansmanı, taşıt finansmanı, teminat mektubu vb. birçok konuda Vakıf Katılım çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vakıf Katılım, müşterilerine yardımcı olmak adına farklı iletişim kanallarını da kullanmaktadır. İçeriğimizin devamında Vakıf Katılım iletişim ve alternatif kanalları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Vakıf Katılım ile ilgili en çok merak edilen sorular da en alt kısımda yer alıyor.

Vakıf Katılım Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 0850 202 1 202
Geri Arama  Evet
Gerçek Kişi Evet
Çalışma Saatleri Vakıf Katılım çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
En İyi Arama Saati 08:15 – 09:45
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım İletişim

Vakıf Katılım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Vakıf Katılım hakkında en çok merak edilen soruları ve konuları araştırdık. Aşağıda Vakıf Katılım bankası ile ilgili en çok merak ettiğiniz konuları inceleyebilirsiniz. Ayrıca siz de Vakıf Katılım ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Paylaşın