12 ay önce
12 ay önce

Veet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Veet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güzellik ve bakım markası olan Veet, günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği isimler arasında yer almaktadır. Üretilen pek çok ürünün kişisel bakım alanı için üretildiği bilinmektedir. Global bir marka haline gelen Veet, müşterilerinin şikayet ve görüşlerine de bir hayli önem vermektedir. Herhangi bir konu hakkında yaşayabileceğiniz sorun, anlaşmazlık karşısında veya ürün içeriği hakkında bilgi talep ettiğiniz anlarda iletişim yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Veet çağrı merkezi numarası, bu noktada tercih edebileceğiniz iletişim yöntemlerinden birisi olacaktır. Bu firmanın web sitesini ziyaret ederek ilgili çağrı numaraları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Veet çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Veet Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde binlerce kişinin bakım alanında bu markayı tercih ettiği görülebilmektedir. Tüy dökücü kremler ve ağda gibi pek çok ürün, başlıca tercih edilenler arasında yer almaktadır. İnsanların bu ürünler hakkında yaşadığı problemler, onları firma ile iletişime geçmeye teşvik etmektedir. Veet müşteri hizmetleri numarası olarak değerlendirebileceğiniz 0800 211 81 12 numaralı hatta bağlanarak yaşadığınız sorunları yetkili isimler ile paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilek ve önerilerinizi de aynı numara üzerinden bahsi geçen bu firma ile paylaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Veet müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Veet Şikayet Hattı

Kozmetik dünyasında yer alan ve özellikle kişisel bakım ürünleri üzerine üretim yapan marka, zaman zaman, müşteri şikayetleri ile de karşılaşabilmektedir. Müşteriler, bu firmanın ürünleri veya farklı bir sebepten dolayı mağdur olduklarında Veet şikayet hattı üzerine inceleme yapmaktadır. 0800 211 81 12 numaralı telefona bağlanarak yaşadığınız sorunları ve şikayetleri bu firma ile paylaşabilirsiniz. Oluşturduğunuz şikayet talebi, kısa sürede değerlendirilecek ve tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Veet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Veet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Veet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 211 81 12

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Veet çağrı merkezi numarasına 0800 211 81 12 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : Reckitt Benckiser Türkiye

Adres İletişim Bilgisi : Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Selenium Plaza 10/C K:8 34349 Fulya – İstanbul – Türkiye

Ofis İrtibat Hattı : 0212 326 9600

Ücretsiz tüketici danışma iletişim hattı : 0800 211 8112

 

Paylaşın