12 ay önce
12 ay önce

Yön Hukuk Bürosu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yön Hukuk Bürosu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yön Hukuk Bürosu, 2004 yılında kurulmuş ve hukuki danışmanlık hizmetlerini veren bir firmadır. Dava ve icra takibi ya da hukuki anlaşmazlıklar sonrasında ortaya çıkan süreçte kişilere yardımcı olmaktadır. Kişilerin çözüme ulaştıramadıkları konularda onlara hizmet ederek çözüm odaklı çalışmalarını sürdürmektedirler. Hukuk kurallarına göre hareket ederek deneyimli hukukçularla çalışmaktadırlar. Gizlilik ve dürüstlük prensibi ile hareket etmektedirler. Ofislerde bilgisayar ağı ile tüm işlemler teknolojik olarak yapılmaktadır. Sizlerin de içinden çıkamadığınız durumlar varsa, ticaretle uğraşıyor ve paranızı karşı taraftan alamadıysanız bunu çözmek için hukuki yardım alabilirsiniz. Firmanın müşterilerine sunmuş olduğu çağrı merkezleri de bulunmaktadır. Çağrı merkezlerini arayarak daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yön Hukuk Bürosu çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yön Hukuk Bürosu Müşteri Hizmetleri Numarası

Yön Hukuk Bürosunun vermiş olduğu hizmetler arasında; yurtdışındaki firmaların Türkiye’deki firmalardan alacakları ve tahsili ya da Türkiye’deki firmaların yurtdışındaki firmalardan alacakları ya da tahsili yasal takiple gerçekleştirilir. Ticari uyuşmazlıklardaki bütün sorunlar ve çözüm yolları kişilere sunulur. Kurumsal ya da bireysel firmalar hukuki konularda yardım alabilirler. Bütün davaların takipleri hukuk bürosu tarafından yapılır. Ayrıca marka patent tescil işlemleri ile de ilgilenmektedirler. Bürolara giderek bilgi alabileceğiniz gibi müşteri hizmetlerini arayarak da aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. 0 212 231 35 07 numaralı telefon hatları üzerinden görüşme yapabileceğiniz gibi info@yonhukuk.com mail adresinden de iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yön Hukuk Bürosu müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yön Hukuk Bürosu Şikayet Hattı

Yön Hukuk Bürosu, kişilere güvenilir ve hızlı çözümler sunarak hukuki işlemler konusunda yardımcı olmaktadır. Firmayla, yapılan işlemlerle ya da farklı konularda şikayeti olanlar internet sayfasında bulunan “şikayet ve talep” lingine tıklayarak şikayetlerini dile getirebilirler. Ayrıca sosyal medya hesapları ile de hukuk bürosuna ulaşım sağlamanız mümkündür. Bütün şikayetler değerlendirilmekte ve giderilmesi için çalışmalar devam etmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yön Hukuk Bürosu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yön Hukuk Bürosu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yön Hukuk Bürosu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 425 90 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yön Hukuk Bürosu çağrı merkezi numarasına 0 312 425 90 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İrtibat Adresi : 19 Mayıs Cad. No 37 UBM Plaza Kat:6 D:19-20 Şişli/İSTANBUL

Çağrı Merkezi TEL : 0212 231 35 07

FAX : 0212 231 35 09

E-MAİL : info@yonhukuk.com

 

Paylaşın